Stunterzy z ekipy KTS wpadli do klubu w Łodzi i nagrali film. Sprawdźcie go, bo to jednocześnie zapowiedź niezłej imprezy!

Coroczną tradycją w Łodzi stała się impreza Killing The Streets, na którą przybywa coraz liczniejsze grono chętnych uczestników z Polski i Europy. W tym roku swoją obecność 2. czerwca zapowiedzieli już ludzie z Francji, Włoch i Szwecji oraz cała masa różnych ekip stuntowych z naszego kraju. Po co? Dlaczego? Czy jest w tym jakiś głębszy przekaz?

Chodzi tylko i wyłącznie o dobrą zabawę i właśnie dlatego w tym roku punktem kulminacyjnym imprezy będzie jeden z bardziej znanych klubów w Łodzi: Lordi’s Club & Foo Foo Bar, idealne miejsce na tego typu spotkanie „integracyjne”. Podczas wieczorno-nocnej imprezy, oprócz pokazów filmów o tematyce motocyklowej każdy uczestnik imprezy będzie miał szansę wygrać ciekawe nagrody. Organizator jeszcze nie zdradził nam co to będzie, ale zapowiada, że zwycięzcy na pewno będą zadowoleni.

Zaproszeni są wszyscy, nie tylko motocykliści, ale na pewno warto zapisać sobie datę 2. czerwca w kalendarzu imprez motocyklowych na ten sezon.

Na początku kwietnia publikowaliśmy trailer, a teraz jest już pełna wersja filmu zapowiadającego stunt-imprezę w klubie! Sprawdźcie to:

Organizator w tym miejscu chciałby podziękować i pozdrowić wszystkich, którzy od lat wspierają rozwój tej imprezy w Polsce.