Załóż słuchawki, kliknij play i przenieś się do pięknej krainy dźwięków motocyklowych.

Oglądanie filmów ze sportowymi motocyklami lub samochodami, ale z marną jakością dźwięku, to trochę jak oglądanie węgierskiego thrillera bez napisów.

Na szczęście stunter Aaron Colton oraz Red Bull TV weszli we współpracę z profesjonalną firmą zajmującą się audio. Wszyscy razem wybrali się na przełęcz Donner Pass w Kalifornii – ostatnio byli tam zawodnicy hard enduro i obrazki wyszły cudownie. Tym razem najważniejszym atutem przełęczy była cisza i spokój. Dźwięki natury zmącił jedynie Aaron na swojej stuntowej, trzycylindrowej Yamasze MT-09 wyposażonej w przyjemnie mruczący wydech. O efekty dźwiękowe zatroszczyła się firma DTS Audio, używając technologii DTS Headphone:X.

Film dla wygody jest na YouTubie, ale jeżeli chcecie uzyskać pełny orgazm dźwiękowy, WEJDŹCIE NA STRONĘ REDBULLA i obejrzyjcie to w specjalnie przygotowanym odtwarzaczu. Twórcy piszą, że najlepiej oglądać (słuchać) na słuchawkach. Ale chyba nie zaszkodzi, jeżeli sprawdzicie to również na najlepszym systemie kina domowego, jaki macie w zasięgu?