Zawsze marzyłeś o wejściu za kulisy MotoGP i zobaczeniu od kuchni padoku królewskiej klasy? Dobrze się składa. Nasza koleżanka Nelly marzy o normalnym życiu. To jak, robimy deal? 

29511464_1630429570347131_701943311392309248_oSprawa jest prosta. Nelly to nasza dobra koleżanka, która jest totalnie zajarana MotoGP. Niestety, nie tylko dalszy rozwój dziennikarski, ale i normalne funkcjonowanie poważnie utrudnia jej niebezpieczna dla zdrowia i życia skolioza kręgosłupa.

Jeśli uda się sfinansować operację we Włoszech, Nelly wróci do zdrowia i na padok MotoGP, gdzie jej drugą rodziną jest włoska ekipa LCR Honda. To właśnie team Lucio Cecchinello, w barwach którego jeżdżą w tym roku Cal Crutchlow i Takaaki Nakagami, postanowił pomóc Nelly w wyjątkowy sposób.

29389227_1630429587013796_4919134749731061760_oEkipa LCR Honda przekazała na specjalną aukcję dwie wejściówki na padok na dowolnie wybraną rundę MotoGP (za wyjątkiem Mugello). Oczywiście są to wlotki z serii „full wypas”, z parkingiem, wyżywieniem i naturalnie „Open Barem”. Nie mówiąc o tym, że za kulisami będziecie mieli okazję spotkać na żywo nie tylko Cala i Takę, ale i całą stawkę MotoGP z Rossim i Marquezem na czele.

Ja też dorzucam coś od siebie; jeśli wygracie licytację i wybierzecie rundę, na której akurat będę (jak chociażby Brno czy Sachsenring), osobiście zabiorę Was w kilka zakamarków padoku niedostępnych nawet dla posiadaczy najlepszych wejściówek, a także poznam Was z kilkoma asami.

Przede wszystkim będziecie jednak mogli pomóc mega fajnej dziewczynie z wielką pasją wrócić do zdrowia i normalnego życia. To jak, zrobimy „deal”? Licytację wejściówek znajdziecie TUTAJ.

Jeśli jednak nie jesteście w stanie szarpnąć się na powyższą aukcję, może zainteresują Was gadżety, które przekazały Nelly  inne teamy MotoGP, na początek czapka i koszulka fabrycznego zespołu Suzuki z autografami Alexa Rinsa i Andrei Iannone.

Pomóc Nelly możecie także przekazując dowolną kwotę po wejściu na pomagam.pl/wspieramyNelly . Całą akcję już wsparli tacy mistrzowie świata, jak m.in. Colin Edwards czy Kevin Schwantz.

To jak, działamy?!

Posłuchacie historii Nelly: