Yamaha R1 z MŚ Endurance na hamowni: piękny dźwięk?

- Piotr Jędrzejak

W miniony weekend na torze Le Mans odbyła się finałowa już runda Mistrzostw Świata Endurance 2014. Walcząca o tytuł mistrza ekipa Yamaha Racing GMT 94 Michelin przygotowywała się solidnie, a jako że był to wyścig na ich domowym gruncie, częścią tych działań były też filmy promocyjne. Zobaczcie jeden z nich, który my odtworzyliśmy już tyle razy, że dostawca podwoi nasz abonament za internetowy transfer danych.

Oto Yamaha R1 zespołu GMT 94 na hamowni. Włączcie HD, bo zmiany biegów, strzały z wydechu i kręcenie do końca są tego warte. No i koniecznie w słuchawkach lub na dobrym zestawie audio!

A jako bonus zobaczcie ujęcie, które nigdy się nie znudzi – niezależnie od miejsca lub zespołu. Pit stop!

Rundę MŚ Endurance w Le Mans wygrała ekipa Suzuki Endurance Racing Team, jednak przewaga Yamahy GMT94 była tak duża, że bez problemu zdobyli mistrzostwo. Zespoły Suzuki oraz Team Bolliger Switzerland #8 dopełniły podium.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!