I runda MŚ Supermoto już w niedzielę!

Informacja prasowa

Zespół Wtrópol Racing Team 3S jest już gotowy do rozpoczęcia nowego sezonu wyścigów supermoto. Inauguracja Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie sportowej odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12. maja na torze Wallrav Racing Club w Starym Kisielinie. Karol Mochocki, który już od kilku lat dumnie reprezentuje barwy tego zespołu, pełen zniecierpliwienia odlicza godziny do pierwszego w tym roku wyścigu.

Jego celem jest nic innego, jak obrona tytułu Mistrza Polski Supermoto. Zamierza tego dokonać na zupełnie nowym motocyklu marki TM Racing, która jest bardzo dobrze znana miłośnikom wyścigów supermoto na całym świecie.

„Cel mam jeden – obronić tytuł mistrzowski. Patrząc przez pryzmat ubiegłego sezonu i tego, jakie emocjonujące walki w nim toczyliśmy z chłopakami, jestem pewien, że łatwo nie będzie. Miedzy innymi stąd nasza decyzja o zmianie motocykla. Wybrałem TM-a, bo według mnie to najlepsza maszyna do supermoto. Marka ta ma na swoim koncie wiele tytułów mistrzowskich w najbardziej prestiżowych wyścigach. Liczę, że podobnie jak kierowca fabryczny TM Racing, Mauno Hermunen, który przed kilkunastoma dniami wygrał oba wyścigi w klasie S1 Mistrzostw Świata Supermoto, tak i ja stanę na najwyższym stopniu podium.

Chcę też przede wszystkim bardzo serdecznie podziękować moim sponsorom, a zwłaszcza mojemu sponsorowi tytularnemu, firmie Wtórpol, która wspiera mnie od wielu lat i wierzy w mój sukces. Dziękuję także oficjalnemu importerowi motocykli TM Racing oraz ogumienia GoldenTyre – firmie Szuster Motocykle, za wsparcie i zaplecze techniczne. Ukłony z wyrazami podziękowania kieruję także do firm Siek, Renix oraz Cukierni Lazur. Bez Waszej pomocy nie mógłbym robić tego, co kocham.” – mówi Karol Mochocki.