GymkhanaGP zagości po raz drugi w Krakowie. Organizuje ją Stowarzyszenie Gymkhana Kraków, które zajmuje się promowanie Gymkhany oraz zaprasza wszystkich na bezpłatne treningi jako grupa sportowa.  W tym roku oprócz samej Gymkhany można spodziewać się również innych atrakcji!

informacja prasowa

Startować może każdy: wystarczy mieć sprawny, zarejestrowany i ubezpieczony motocykl oraz uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Wstęp bezpłatny, start 30 zł. Każdy, nawet debiutant, może powalczyć o cenne nagrody rzeczowe, bo zawodnicy klasyfikowani są w tym roku w trzech kategoriach: amator pretendent i PRO. W każdym roku zdarza się że debiutant staje na podium, czasem na jego najwyższym stopniu!

Miłośnicy walki z kolorowymi pachołkami spotykają się w sobotę 2 czerwca w Motoparku Kraków (ul. Rzepakowa 4R). Po treningu otwartym i konkursie GP8 (dwunastometrowa ósemka pięć razy na czas), rozegrany zostanie konkurs główny oraz puchar mistrzów, w którym zmierzy się po czterech najlepszych zawodowców i amatorów. After Party / grill / ognisko w Willi Ostoja, ul. Droga Królewska 77, 32-005 Niepołomice.

W tym roku oprócz samej Gymkhany możecie spodziewać się masę atrakcji skierowanych do zmotoryzowanych widzów oraz ich dzieci.

poprawiony_GYMKHANA2018Miedzy innymi wystawy pojazdów, konkursy, jazdy na Pitbike, punkt ozonowania odzieży motocyklowej. Dla dzieci natomiast czeka profesjonalna animatorka oraz zdalnie sterowane samochody !

Rejestracja będzie czynna  w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów (od 8:45). Na stronie wydarzenia na Facebooku znajdziecie regulamin, harmonogram i wszystkie aktualności.

Sponsorem głównym wydarzenia jest BMW Motorrrad Dobrzański.

Patronem medialnym cyklu jest MotoRmania.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Gymkhana Kraków oraz Stowarzyszenie MotoGymkhana Szczecin dziękują sponsorom i partnerom: BMW Motorrad Dobrzański, ENEOS, MM Motocykle, Chyżbet, Speed Day, Wilcza Garage, Sentin Studio, Ozon Studio, Moto-Mat, SKW Racing Park, Robertozon.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.