MotoRmania szuka polskich Valentino Rossich!

Dzięki wsparciu firmy Eneos, personalnego sponsora Valentino Rossiego oraz głównego partnera fabrycznego zespołu Yamahy w MotoGP, MotoRmania uruchamia ogólnopolski program krzewiący kulturę motoryzacyjną i popularyzację motocyklizmu wśród najmłodszych.

Zadaniem programu jest wdrażanie skutecznych modeli zabaw szkoleniowych, które w przyszłości będą wpływać na wychowanie nowej generacji bezpiecznych kierowców charakteryzujących się wysokimi umiejętnościami. Dodatkowym celem programu jest coroczne wyławianie talentów i stworzenie elitarnej eskadry młodych polskich motocyklistów, która otrzyma bezpłatne stały dostęp do sprzętu i treningów, aby w przyszłości móc rywalizować z najlepszymi na świecie. W telegraficznym skrócie: dzieciakom zapewniamy wszystko od A do Z, a rodzice nie muszą za nic płacić.

Pikniki motoryzacyjne dla dzieciaków zorganizujemy w Warszawie 15-16 lipca, w Poznaniu 22-23 lipca oraz w Krakowie 19-20 sierpnia. W przypadku dużego zainteresowania bierzemy pod uwagę organizację dodatkowych spotkań. Dzieci będą podzielone na 10 osobowe grupy, każda grupa zostanie zaproszona do godzinnej zabawy na pocket bikach, która będzie się składać z prostych zadań takich jak slalomy, ósemki, czy jazda po mini torze. Podczas każdego weekendu zorganizujemy zajęcia dla 160 dzieciaków łącznie.

Co zrobić, aby zgłosić dziecko? Należy napisać na listy@motormania.com.pl . Liczy się kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy opisać wiek dziecka, podać wzrost oraz wagę, a także załączyć krótki opis dotyczący ewentualnych umiejętności czy doświadczenia w jeździe na jednośladzie (być może doświadczenie na mini-biku itp.). Odradzamy zgłaszanie dzieci, które nie będą potrafiły ruszyć lub zahamować na pocket bike’u – maszyny są małe i mają automatyczne skrzynie biegów, ale warto przygotować dzieci w chociażby minimalnym zakresie, aby mogły brać aktywnie udział w zaproponowanym programie. Macie swoje dzieci w grupie wiekowej 4-10 lat? Może jesteście wujkami lub ciociami takich maluchów? Nie czekajcie – zgłoście się już dziś!