Jeżeli w ostatnich latach pokochaliście motocykle supermoto, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że zawdzięczacie to między innymi chłopakom z Holandii, ekipie Supermofools.

Pięć lat temu, gdy publikowaliśmy ich pierwsze nagrania, pisaliśmy: „Czy też zauważyliście w internecie, że chyba większość wesołych akcji, w których motocykliści wygłupiają się na mieście i nie tylko, odbywa się na sprzętach supermoto?” Taka właśnie jest prawda. Na mieście i na co dzień supermociaki otwierają przed motocyklistami nowe możliwości, a w sporcie jazda supermociakami odwdzięcza się skokami, slajdami i walką na łokcie. Krótko mówiąc motocykle supermoto są niepowtarzalne.

Chłopaki z Supermofools docenili to już pięć lat temu, gdy założyli swoją grupę i zaczęli publikowanie swoich filmów. Zwierali w nich zabawne akcje, jazdy ze znajomymi, gleby, sztuczki, skoki, wszystko co się da. W ten sposób znaleźli światowe uznanie, również w Polsce, przy okazji szerząc ideę jazdy supermoto. W tym roku obchodzą piątą rocznicę i jak sami napisali:

„W tym roku obchodzimy 5 lat Supermofoolsów! Nowe, epicki filmy na naszym kanale już niebawem! Ogromne podziękowania dla: Jester Entertainment, David Bost, Joanna F. Benz, Kikaninac, 100% Bitume, TRR, Edgesofsupermotard, Meddes, Cafeine Crew, Superretards, Querly, Kenny Stuntriding, Supermoto Central, Derestricted za wszystkie miłe chwile. Również ogromne podziękowania dla wszystkich naszych subskrybentów i fanów w social mediach. To pomagacie naszej motywacji!”

Obejrzyjcie wyjątkowo długi (ponad 9 minut) film z najciekawszymi akcjami i glebami z minionych 5 lat: