W wypadku zginęły 3 osoby, a kilka zostało rannych. Zobaczcie ku przestrodze.

Do wypadku doszło 1. maja w pobliżu miasta Uljanowsk w Rosji, a wszystko nagrało się na przynajmniej dwóch kamerkach pokładowych.

Dwóch motocyklistów podróżowało ze zdecydowanie zbyt dużą prędkością, zdecydowanie nieadekwatną do posiadanych przez nich umiejętności. Motocykliści nie zmieścili się w zakręcie drogi (a raczej delikatnym łuku). Pierwszy z nich, 46-latek na Hondzie uderzył czołowo w Dacię Logan. Motocyklista zginął na miejscu. Na filmie widać latające części jego ciała. Kierowca Logana również zginął na miejscu. Pasażerka Logana została zabrana do szpitala na badania, następnie wypisano ją do domu.

Drugi motocyklista, 36-latek na Hondzie CBR1000RR, uderzył czołowo w Hondę CRV – ten samochód wyposażony był w kamerkę (pierwszy film poniżej). Motocyklista zginął na miejscu. Życiu podróżujących samochodem nie zagraża niebezpieczeństwo.

36-letni motocyklista został zidentyfikowany jako Opat Flawian, głowa kościoła we wsi Oktyabrskiy, w obwodzie uljanowskim. 46-latek był podobno jego bratem. Obaj posiadali prawo jazdy od 16 i 17 lat, jednak bez motocyklowej kategorii A.

Poniżej zobaczycie zdjęcia z miejsca wypadku. Są drastyczne. Ku przestrodze.

Wypadek Rosja 2 motocyklistow zderzenie czołowe (1)

Wypadek Rosja 2 motocyklistow zderzenie czołowe (3)

Wypadek Rosja 2 motocyklistow zderzenie czołowe (4)

Wypadek Rosja 2 motocyklistow zderzenie czołowe (2)

Wypadek Rosja 2 motocyklistow zderzenie czołowe (5)

Wypadek Rosja 2 motocyklistow zderzenie czołowe (6)

Wypadek Rosja 2 motocyklistow zderzenie czołowe (7)