Niemiecki importer Suzuki przygotował świetny pomysł na prezent dla dużych dzieci i ich rodziców – prawdziwy motocykl w pudełku, do złożenia!

Zestaw Suzuki GSX-R 125 kosztuje 5690 euro. To o 1000 euro więcej niż zwykły Gixer 125, którym od razu można wyjechać z salonu, ale za to ile otrzymuje się radości! Zwykły motocykl jest przez mechaników rozkładany i pakowany do ręcznie wykonanej, drewnianej skrzyni prezentowej. W pakiecie zawarta jest również dostawa pod same drzwi na terenie Niemiec.

Jak zapewnia niemiecki oddział Suzuki, złożenie motocykla nie jest trudne. Hobbystyczny majsterkowicz poradzi sobie z tym zadaniem w jeden dzień. Jeżeli jednak ktoś będzie uważał, że może nie podołać zadaniu, Suzuki może na życzenie zapewnić wsparcie technika. Po złożeniu motocykla technik dokonuje obowiązkowej weryfikacji (w cenie), a następnie GSX-R 125 może już wyjechać spod choinki na drogi publiczne. Gwarancja obowiązuje bez zmian.

To zdjęcie nie jest ściemą. Właśnie tak wygląda "Zestaw Prezentowy Suzuki GSX-R 125".

To zdjęcie nie jest ściemą. Właśnie tak wygląda „Zestaw Prezentowy Suzuki GSX-R 125″.

Gixerem 125 można jeździć posiadając prawo jazdy kat. A1, czyli od 16. roku życia. Wyobrażacie to sobie? Jako 16-latek dostajecie motocykl w pudle, zajmujecie się nim w ramach rozrywki na zimowe wieczory, a na rozpoczęcie sezonu wyjeżdżacie motocyklem złożonym przez siebie!

Wiecie dzieciaki, niczego Wam nie sugerujemy, bo oferta skierowana jest wyłącznie na niemiecki rynek… Ale jak dobrze namówicie rodziców, to do Niemiec nie jest aż tak daleko! W sprawie zestawu prezentowego Suzuki GSX-R 125 należy kontaktować się na Bausatz125@Suzuki.de.

Aha, no i zorganizujcie sobie choinkę XXL.