Jedna z najciekawszych ekip supermotowych na naszym kontynencie właśnie wrzuciła do sieci swój nowy film. Chłopaki z Supermofools piszą, że to najlepsze akcje supermotowe oraz endurowe z sezonu 2016. Przeczytajcie sami, bo rok mieli pracowity:

„Miniony rok był niesamowity. Zaczęliśmy od wspólnego jeżdżenia z Young Generation Stahlwerk oraz Davidem Bostem. Ale również bawiliśmy się na pitbike’ach z Meddesem i Bikesquad… Co co stało się dalej, było prawdziwie epickie, zostaliśmy zaproszeni na jazdy testowe Husqvarny 701 Supermoto z resztą dużych ekip: Supermoto Central, Superretards, Kikaninac, 100% Bitume, David Bost, Jester Entertainment oraz Kenny Stuntriding. To była jazda naszego życia, a dodatkowo nawiązaliśmy wiele przyjaźni. Następnie było kilka wspólnych jazd z Davidem oraz Edgesofsupermotard. 

W lato nasi reprezentanci VDB i Crashking ruszyli do Niemiec nagrać pierwszy vlog z Kikaninac i EdgesofSupermotard. Później tego lata pojechali na kolejną podróż do Francji, gdzie spotkali się z Kikaninac i ekipą Cafeine.

Na koniec lata, DK i Crashking zdecydowali jechać do Austrii odwiedzić JesterEntertainment, na krótką przygodę „Schnitzeljagd”. Na koniec roku jeździliśmy trochę na enduro oraz na hali na pitbike’ach. No i testowaliśmy oficjalne buggy dakarowe od TW Steel. Dziękujemy wszystkim, że to mogło się wydarzyć!”