Zobacz wyścigową historię producenta z Bolonii!

Muzeum Ducati odwiedza rocznie 40 000 osób. Nic dziwnego, bo można w nim zobaczyć historię tej wyścigowej marki w postaci ponad 40 motocykli na obszarze 850 metrów kwadratowych. Muzeum zostało też uznane przez włoskie Ministerstwo Dziedzictwa motogp w muzeum ducatiKulturowego jako znacząca wartość kulturalna, a każdy przewodnik doradzi, aby je odwiedzić.

Teraz drzwi Muzeum otworzyły się dla wszystkich i to bez ruszania się sprzed komputera! W Muzeum Ducati zawitał sprzęt Google Maps!

Dzięki zdjęciom wysokiej rozdzielczości i technologii Street View, możecie odbyć wirtualny spacer i obejrzeć wszystkie motocykle z bliska – zaczyna się na Cucciolo z roku 1946, a kończy na aktualnych sprzętach MotoGP. Nie zabrakło też kilku silników, a nam udało się nawet przeczytać kilka opisów! Przy okazji możecie zajrzeć do sklepu Ducati, a po „wyjściu” z budynku zobaczycie, jak fabryka Ducati wygląda z zewnątrz.

Zapraszamy do Muzeum Ducati!

A gdy Wasza podróż dobiegnie już do końca, zapraszamy na wirtualną wycieczkę po muzeum Honda Collection Hall! (Uwaga, jest całkiem ogromne!)