Jeżeli sci-fi jest Waszym klimatem, nie można być na motocyklu bardziej cool, niż w tym kasku!

Kiedyś bardzo popularny w internecie był kask motocyklowy w stylu Predatora. Niestety, gdy ktoś już go kupił, okazało się, że brak homologacji, mizerna jakość i odpadające elementy to spory problem. Jeżeli jednak jesteście fanami science-fiction oraz gier komputerowych, jest nadzieja!

master chief haloNa pewno kojarzycie serię gier Halo – wojskową strzelankę rozgrywaną w przyszłości. Chyba najbardziej charakterystycznym elementem tej gry jest główny bohater, Master Chief, i jego świetny kask. Teraz firma Neca (która zajmuje się tworzeniem wszelakich replik sci-fi na podstawie licencji) go odtworzyła i nie jest to byle jaki garnek śmierdzący chińskim plastikiem. Przed Wami pełnoprawny kask szczękowy spełniający standardy DOT niezbędne do używania go na drogach publicznych!

Neca zapewnia, że dbałość o detale w stylu Halo jest bardzo wysoka, a kask posiada wszystko to co powinien. Jest to otwierana konstrukcja szczękowa, posiada wloty i wyloty powietrza, a wnętrze można wyciągać i wyprać. Za bezpieczeństwo odpowiada m.in. skorupa z ABS, dwuwarstwowa pianka EPS oraz zapięcie podwójne-D. Kask dostępny będzie w rozmiarach S-XL, w limitowanej produkcji, od lipca 2015 na stronie Neca. Jeździlibyście?

Kask Halo Master Chief (2) Kask Halo Master Chief (3) halo master chief