Plaga zbirów na skuterach nie chce opuścić Londynu.

Złodzieje jeżdżą na kradzionych skuterach, wypatrują okazji, narzędziami takimi jak młotek czy łom zastraszają przechodniów i kradną zaparkowane motocykle oraz skutery. Zazwyczaj ludzie nie reagują i ciężko im się dziwić, gdy złodzieje są agresywni, mają ciężkie narzędzia, a zdarzało się też, że oblewali ludzi kwasem.

Tym razem jednak ktoś zareagował, bohaterem okazał się kierowca ciężarówki. Nie zrobił wiele, po prostu swoim dużym pojazdem zastawił zaparkowane jednoślady. Ale to wystarczyło, aby złodziei zdezorientować. Pokręcili się trochę dookoła, powygrażali ludziom i odjechali.

Film nagrała przypadkowa osoba w biurze. Następnie nagranie udostępniła policja z londyńskiej dzielnicy Camden. W opisie policja napisała:

„Złodzieje na skuterach są bezczelni, jak widzicie na tym filmie od @FitzPartnership. Ten bohaterski kierowca ciężarówki @Brakes_Food, a nawet policja, nie może być wszędzie na raz. Dobra blokada i kotwa w ziemi również powinny pomóc w zatrzymaniu tych zbirów na skuterach!”