Stunter Megaman zrobił to najlepiej, ale niech wyzwanie się już skończy.

Piosenka „In My Feelings” autorstwa Drake’a wciąż pozostaje na szczytach list przebojów. W momencie, gdy stała się popularna, ktoś wpadł na pomysł kolejnego, internetowego challange. Na początku chodziło wyłącznie o wykonanie konkretnej choreografii tanecznej – Will Smith zrobił to na jednym z mostów Budapesztu:

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Wyzwanie natychmiast zaczęło żyć własnym życiem i rozwinęło się w niezbyt mądry sposób. „Modnym” stało się, aby słysząc piosenkę Drake’a, wyjść z jadącego samochodu i wykonać choreografię, gdy ktoś nagrywa wszystko z wewnątrz jadącego powoli auta.

Stunter Megaman poszedł o krok dalej – wykonał wyzwanie, jadąc na swoim stunt-motocyklu. A w zasadzie surfując na nim po autostradzie. Sprawdźcie to:

Skoro Megaman już to zrobił najlepiej, pokonując całą konkurencję w internecie, fajnie byłoby, aby challange już się skończyło. Jak wspomnieliśmy, wyzwanie polega na tym, aby wyjść z auta i tańczyć. Powiedzmy, że jest to do zrobienia w miarę bezpiecznie, jeżeli jedna osoba prowadzi, druga nagrywa, trzecia tańczy, a akcja dzieje się na przykład na pustym placu. Ale często i gęsto to kierowca wyskakuje z auta… Niech to już się skończy: