Drift3, czyli trzeci film z serii driftów z Nickiem Apexem i Ernie Vigilem już jest!

Driftpocalipsę już zapowiadaliśmy – był trailer oraz galeria zdjęć driftowych Triumphów Daytona 675. Teraz jest już pełny, 12-minutowy film!

Historia klipu jest prosta. Po poprzedniej edycji obaj stunterzy poszli za kratki, oczywiście tylko na potrzeby fabuły, stąd też aż 3-letni przestój. W tym czasie wiele się zmieniło, miasto opanowała Driftpocalipsa, a szeryf, który ich zamknął teraz jest stunterem. Na drogi nie ma jednak co wyjeżdżać, jeżeli nie ma się odpowiedniej mocy. Ważące 170 kg Daytony dostały więc odpowiedni tuning, czyli wahacz dłuższy o 10 centymetrów, układy turbo gwarantujące moc 204 KM i odpowiedni, odjazdowy wygląd. Tym razem E-Dub oraz Apex zmierzą się z samochodami do driftu, zdalnie sterowanymi helikopterami i dronami oraz totalnie wypasionym, policyjnym buggy-carem o mocy 850 KM, który potrafi dać na gumę. Słabo?

Monster Energy, Icon i Triumph znowu dali radę, a sugerując się zakończeniem, już możemy ostrzyć sobie zęby na kolejną edycję. Strzelamy, że tym razem tematem przewodnim będą motocykle i samochody do dragu.