GLEMSEC 101 to niesamowita impreza, na której każdy motocyklista poczuje się jak w niebie, a my mieliśmy okazję uczestniczyć w tym spektakularnym wydarzeniu dzięki Yamaha Motor Polska. 

W dniach 2-4 września w Glemsec koło Stuttgartu zgromadziło się około 70 000 tys. fanów motocykli, to jedna z największych imprez na świecie dla fanów dwóch kółek. Główną atrakcją są wyścigi na 1/8 mili, możliwość zobaczenia na żywo prac największych warsztatów customowych, a także niezliczona ilość koncertów.

Glemsec 101 (3)

Jak na każdej imprezie motocyklowej, tak i tutaj nie brakuje obowiązkowego dopełnienia – jest olbrzymia liczba butików z motocyklowymi gadżetami wszelkiego rodzaju. Jeżeli do tego wszystkiego dodamy niemieckie piwo i klasyczny wurst, to powstaje przepis na naprawdę udany weekend.

Glemsec 101 (16)

Na Glemsec 101 można było również zobaczyć efekty globalnego projektu Yamaha Yard Built. W jego ramach zebrali się najzdolniejsi projektanci z całego świata, którzy stworzyli swoje niezwykłe motocykle na bazie modeli Sport Heritage. W tym elitarnym gronie nie zabrakło również polskiego akcentu – na Glemsec 101 pojawił się wyjątkowy projekt polskiego dealera Uhma Bike, bazujący na motocyklu VMax, zwany„Noah”… który zwyciężył w kategorii V2/V4!

Zdjęcia widzicie w galerii na dole, a bardziej obszerna relacja pojawi się niebawem w naszym miesięczniku MotoRmania.

Glemsec 101 (21)

Glemsec 101 (22)

Glemsec 101 (19)