Przekonajcie się, jaki sukces Romet odniósł w roku 2016, jakie modele przygotował na rok 2017 i na których wystawach będzie można zobaczyć premiery!

W tym roku pragniemy kontynuować sukces jaki marka ROMET odniosła w roku 2016, w którym zadowolonych nabywców znalazło 13697 naszych pojazdów, zdobywając tym samym niemal 22% udział w rynku nowych motocykli oraz prawie 35% udział w sprzedaży nowych motorowerów. Dzięki temu marka ROMET niezmiennie cieszy się tytułem lidera sprzedaży motocykli i motorowerów w Polsce. Jesteśmy gotowi na wyzwania kolejnego sezonu.

Praca jaką wykonaliśmy przygotowując kolekcję motocykli i skuterów na rok 2017 zaowocowała zaawansowaną Classic400_PGR50204_bmx_v2technologicznie, nowoczesną i zróżnicowaną ofertą pojazdów, które nie tylko spełniają najnowsze normy w dziedzinie ekologii i bezpieczeństwa, ale także są jeszcze lepiej dostosowane do potrzeb coraz bardziej wymagających klientów i uwarunkowań naszego rynku motoryzacyjnego.

W szerokiej ofercie pojawiło się wiele kluczowych nowości. Wśród nich flagowy model klasy Adventure/Enduro – ADV 400 o sporych podróżniczych możliwościach, bezkompromisowa retro-wyścigówka Classic 400 Cafe Racer, czy stylowy i zarazem funkcjonalny SCMB 125, który designem nawiązuje do czasów świetności motocykli typu scrambler. Nie zabrakło także propozycji dla fanów dynamicznej miejskiej jazdy. Ofertę nakedów poszerzyły modele Z-One R 125 z dynamiczną jednostką napędową, nowoczesnym zawieszeniem i kratownicową ramą, a także odświeżony Division 125 FI. Również fani skuterów będą mogli cieszyć oko stylowymi nowościami. Przykładem jest awangardowy Valentino 125 o niebanalnej, neo-klasycznej linii nadwozia.

Zobowiązani do postępu technologicznego zaopatrzyliśmy wszystkie oferowane pojazdy w układ elektronicznego SCMB250_PGR80225_bmx_ok_v1wtrysku z zaawansowanym sterowaniem i kontrolą emisji spalin, kombinowane układy hamulcowe (CBS) w pojazdach o pojemności do 125 cm3 oraz systemy ABS w motocyklach o większej pojemności silnika. Nowe rozwiązania i technologie, które stosujemy w naszych pojazdach pozwoliły połączyć ekologię i bezpieczeństwo z niczym nieskrępowaną radością z jazdy. Meldujemy gotowość do sezonu 2017 i zapraszamy do naszych salonów na terenie całego kraju.

Nowe modele będzie można także zobaczyć podczas targów w Warszawie na Wystawie motocykli i skuterów (3-5.03) i w Poznaniu podczas Motor Show (6-9.04).

Classic / Retro
Klasyka jest wiecznie modna!

Zwłaszcza, gdy pod nadwoziem o linii do złudzenia przypominającej najlepsze pierwowzory sprzed lat kryją się nowoczesne, zapewniające bezawaryjność, dynamikę i bezpieczeństwo podzespoły. Oferowane w tej grupie motocykle potrafią zachwycić ponadczasową stylistyką, dając przy tym niczym nieograniczoną przyjemność z jazdy. Chcesz poczuć motocyklową nostalgię? Nie ma na to lepszego sposobu niż nasze klasyczne maszyny.

Classic400_PGR50595_bmx_v2e

Romet Classic 400

Naked / Sport
Nowoczesne, lekkie i dynamiczne

Motocykle tej klasy stworzone zostały dla entuzjastów sportowej linii i dobrych osiągów, a także dla poszukujących sprawnego środka transportu do pracy lub szkoły. Te pojazdy potrafią zaskoczyć wydajnymi hamulcami, dynamicznym napędem i świetnym prowadzeniem. Masz duszę sportowca i lubisz jednocześnie zadbać o odpowiedni styl? A może stawiasz przede wszystkim na walory użytkowe? Niezależnie na to co Cię kręci, w tej kategorii znajdziesz motocykl stworzony dla Ciebie.

Division125_PGR80378_bmx_ok_v2

Romet Division 125

Cruiser / Chopper
W stylu Easy Ridera

Lubisz jazdę w stylu easy ridera? Świetnie się składa! Nasze motocykle klasy Cruiser/Chopper pozwolą rozsiąść się wygodnie i cieszyć urokami wolności w prawdziwie motocyklowym wydaniu. Maszyny nawiązujące stylistyką do motocykli zza oceanu to propozycja nie tylko dla początkujących easy riderów. Posiadają nowoczesne podzespoły, wydajne hamulce, dynamiczne silniki o rasowym gangu i piękną, zachęcająca do relaksujących przejażdżek linię. Poczuj jedyny w swoim rodzaju charakter jazdy w amerykańskim stylu.

Romet RCR 125 Czarny polprofil

Romet RCR 125

Adventure / Enduro
Obudź w sobie odkrywcę

Motocykle z serii Adventure/Enduro pozwolą dotrzeć wszędzie tam, gdzie poprowadzi Cię zew natury. Niezależnie od stanu i rodzaju nawierzchni, będziesz czerpać radość z jazdy w stylu motocyklowych odkrywców. Wybierasz się w daleką podróż, a może zamierzasz jedynie pozwiedzać okolicę? W tej kategorii znajdziesz motocykl dla siebie – od uterenowionych, uniwersalnych pojazdów po pełnoprawne maszyny wyprawowe. W towarzystwie jakie dają motocykle z tej grupy z łatwością sięgniesz po prawdziwą przygodę bez żadnych ograniczeń.

ADV-TT_PGR20289

Romet ADV 400

Scooters
Klasyka i miejski styl

Kolekcja skuterów i maxiskuterów, zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego fana tych pojazdów. Nowoczesne rozwiązania, prostota obsługi i zróżnicowana stylistycznie gama pozwoli dopasować jednoślad do własnych upodobań. Niezależnie od tego, czy stawiasz na nowoczesny design, czy kształty w modnym stylu retro, znajdziesz model dla siebie. Wybierając skuter, w ekspresowym tempie załatwisz wszystkie sprawy w mieście, ominiesz miejskie korki i dojedziesz do pracy na czas.

Romet Valentine 125 niebieski IMGP8338

Romet Valentine 125