Yamaha, producent środków smarnych i pielęgnacyjnych marki Yamalube przeznaczonych do motocykli, oraz Moto-Sekcja Lublin zapraszają na pożegnanie słynnego toru kartingowego Lublin.

Informacja prasowa

W najbliższy weekend, 29-30 września motocykliści po raz ostatni będą mogli wjechać na nitkę toru. Wszystko wskazuje na to, ze w przyszłym roku tor zostanie zlikwidowany.

Wszyscy uczestnicy ostatnich jazd w Lublinie otrzymają upominki Yamalube, a najlepsi zostaną wyróżnieni dodatkowymi prezentami. Ponadto, dla właścicieli motocykli marki Yamaha organizator przygotował zniżki w wysokości 50% na udział w jazdach.

Cena będzie uzależniona od ilości osób jeżdżących po torze (w cenie porady dotyczące techniki i toru jazdy – dla chętnych). Wszystkich spoza Lublina prosimy koniecznie o potwierdzenie obecności i ilości motocykli na adres: arturlis(małpka)onet.pl. Dla członków Moto-Sekcji rabat w wysokości 50% (rabatów nie można sumować). Po uzgodnieniu z uczestnikami istnieje możliwość zmiany konfiguracji toru (większe prędkości, szybsze łuki). Zapraszamy!