Nowy punkt na motocyklowej mapie Warszawy i okolic! Właśnie rozpoczął działalność autoryzowany salon i serwis Motors Italia przy Puławskiej 34 w Piasecznie. W grudniu, oprócz ciekawej oferty sprzętowej, na klientów czekają świąteczne promocje!  

informacja prasowa

Autoryzowany salon i serwis Motors Italia w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 34 oficjalnie jest do Waszej dyspozycji od środy 6. grudnia. W ofercie pojawią się trzy włoskie marki – MV Agusta, Benelli i SWM – każda o nieco innym charakterze, ale wszystkie z ciekawą historią i włoskim temperamentem. Na miejscu działa autoryzowana stacja serwisowa oraz profesjonalnie wyposażony warsztat dla wszystkich marek motocykli.

Motors Italia (1)

Logo Motors ItaliaNa wszystkich, którzy odwiedzą Motors Italia w grudniu czeka kawa, włoskie przekąski i świąteczne ceny na motocykle. Wisienką na torcie jest MEGA WYPRZEDAŻ wybranych modeli Moto Guzzi i Aprilia z rocznika 2017 – oszczędność nawet ponad 10 tys. złotych! To nie koniec atrakcji – ciekawe promocje obejmują również usługi serwisowe, akcesoria i inne marki motocykli dostępne na Puławskiej 34.

Zapraszamy na Puławską 34. Dołącz do wydarzenia na FB!

Motors Italia (3)

Motors Italia (4)

Motors Italia (6)