Kredyt/leasing na ostatnie motocykle pucharowe!

- MotoRmania

Zgłoś się po nową RSV4 APRC z pakietem pucharowym!

Zostały już tylko cztery Aprilie RSV4 APRC z siedemnastu, które zostały przeznaczone do pucharu amatorów organizowanego przez „MotoRmanię”.

Przypomnijmy, że puchar jest organizowany dla osób, które nie uzyskały na torze w Poznaniu czasu poniżej 1min 45 sekund.  Aprilia RSV4 APRC w pakiecie pucharowym kosztuje o ponad 10.000zł mniej niż w salonie. W cenie 55.900zł otrzymujesz motocykl w pełnym rynsztunku drogowym,  komplet owiewek sportowych, koce, personalizowany kombinezon Dainese model Laguna Seca, opłacone starty w zawodach oraz bezpłatny transport motocykla na pierwszy oficjalny, styczniowy trening na torze Portimao (więcej szczegółów tutaj). Dla ostatnich czterech motocykli zorganizowaliśmy możliwość skredytowania pakietu lub zakupu maszyny w leasingu.  Do pucharu RS4 także zostały nam cztery maszyny z pakietami pucharowymi i ich cena wynosi 15.900zł – tutaj również istniej możliwość kredytowania.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na listy(małpka)motormania.com.pl!

Więcej szczegółów na temat Pucharów Aprilii organizowanych przez MotoRmanię.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!