Wybrany szczęśliwiec już planuje podróż marzeń…

informacja prasowa

Wybrano zwycięzcę polskiej edycji konkursu Harley-Davidson® Discover More 2016, który dostanie do dyspozycji dwa motocykle turystyczne Harley-Davidson na dwa tygodnie w dowolnym miejscu na świecie oraz 20 000 złotych na pokrycie kosztów podróży.

Do konkursu zgłosiło się kilkuset uczestników, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Szczęśliwcem został Anton Bubiel z Warszawy, który skorzystał z jazdy próbnej motocyklem Harley-Davidson Street Glide® Special.

Bubiel planuje rozpocząć swoją wyprawę w Las Vegas i zwiedzić stan Nevada, Arizona oraz Nowy Meksyk. W podróży towarzyszyć mu będzie Karolina Kowarska oraz przyjaciel na drugim z wygranych motocykli. Mają nadzieję zobaczyć wspaniałe miejsca i widoki, które można odkryć i  poczuć w pełni tylko jadąc na motocyklu Harley-Davidson. Planowanie trasy idzie pełną parą.

Wystarczyła jedna jazda próbna motocyklem Harley®, aby marzenia zaczęły się spełniać.

Harley Discover More (1)

Anton i Karolina odbierają nagrodę! Gratulujemy!

Ale to nie jest ostatni konkurs Harley-Davidson w tym roku. Obserwuj w lipcu oficjalny profil Harley-Davidson Polska na Facebook, a może Ty wygrasz fantastyczny motocykl turystyczny Harley-Davidson Road Glide® Ultra na cały tydzień!

Jeśli nie masz pomysłu gdzie pojeździć, poszukaj inspiracji na stronie greatestrides.eu.

Powyższa strona internetowa daje szansę motocyklistom z całej Europy na przesyłanie wiadomości i udostępnianie relacji z własnych podróży, aby mogli podzielić się nimi z innymi entuzjastami wypraw turystycznych. Internetowa społeczność stworzona przez motocyklistów dla motocyklistów, niezależnie od marki ich pojazdu, pozwala podróżującym miłośnikom dwóch kółek szukać i odkrywać ciekawe trasy oraz nowe miejsca podczas wyjazdów w danym regionie.