Hej, Dziewczyny Motocyklistki! Jeśli rozglądacie się za ładną, dobrze leżącą i podkreślającą kobiece kształty kurtką, to zajrzyjcie do sklepu internetowego Sklep.MotoRmania.com.pl i zwróćcie szczególną uwagę model Icon Contra.

informacja prasowa

Oprócz charakterystycznego damskiego fasonu, kurtka posiada szereg praktycznych rozwiązań, m.in.: jest uszyta z trwałego i wytrzymałego na ścieranie materiału tekstylnego, na barkach i łokciach posiada wyjmowane ochraniacze (na plecach jest miejsce na żółwia, który należy dokupić osobno), a w razie zmiany temperatury otoczenia, jest wyposażona w wyciąganą, wewnętrzna kamizelkę ocieplającą. Jest to ciekawe rozwiązanie, ponieważ ocieplacz w takiej formie jest znacznie wygodniejszy, szczególnie przy dopasowanej odzieży –  nie ogranicza ruchów ramion i nie wywołuje wrażenia ciasnych rękawów, jak ma to miejsce w wielu innych kurtkach motocyklowych.

Kurtka Icon Contra to bardzo dobry wybór do jazdy miejskiej. Na koniec warto zauważyć, ze jest to jedna z najdłużej sprzedawanych kurtek tej firmy, co świadczy, że jest dopracowana pod każdym względem i cieszy się nieustającym zainteresowaniem ze strony Pań.

Icon_Contra_damska

Cena detaliczna wynosi 999 PLN. Na zamówienie sprowadzamy także inne wersje kolorystyczne od prezentowanej w artykule.

Kurtka Icon Contra w Sklepie MotoRmania (klik).

Dostępne na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877-24-86